bereti.cz - rybářský portál

Black Cat Naviják Catextreme 55

Designový výrobek Black Cat Naviják Catextreme 55 od značky se zárukou kvality Black Cat jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně levně. Výhodně teď u nás za 4 329 Kč.
EAN: 4029569267675
Black Cat Naviják Catextreme
Přejít do obchodu »
Značka: Black Cat
4 329

Série smekacích navijáků Buster byla vyvinuta pro nekompromisní lov sumců a svými 4 dostupnými velikostmi pokrývá velmi široké spektrum využití při jednotlivých technikách.

Pracant pro příznivce lovu sumců. Lov největší sladkovodní evropské ryby vyžaduje náčiní s extrémní možností zatížení. S Black Catextreme vám nabízíme spolehlivý smekací naviják ve třech nejdůležitějších velikostech dle potřeby použití.

BC Extreme nadchne nejen svou nezničitelnou osou, ale i silovou kličkou Power pro nejvyšší přenos síly a brzdným systémem se silou medvěda. Velikosti 55 a 65 najdou své uplatnění při aktivním rybaření, přivlači a vertikální přívlači. Velikost 85 se výtečně hodí pro lov s bójemi a na položenou ze břehu s velkými nástrahami na velké vzdálenosti. Navijáky Black Catextreme jsou vyvinuty speciálně pro lov s pletenými šňůrami. Garantují optimální přenos síly a harmonické stahování i v případě větších nástrah.

  • Převod: 5,6:1
  • Náhradní cívka: E-Spule Catextreme 55
  • Ložiska: 6
  • Hmotnost: 618g