bereti.cz - rybářský portál

Chyť a pusť Pelety Mini signal PVA Robin red 3mm 900g

Tento nejprodávanější výrobek Chyť a pusť Pelety Mini signal PVA Robin red 3mm 900g od značky se skvělou pověstí Chyť a pusť máte možnost najít tady nyní za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 149 Kč.
EAN: 8595615401479
Chyť a pusť Pelety Mini signal PVA

Peleta Mini Signál PVA je určena do PVA punčochy a pytlíků, u kaprů vzbuzuje okamžitou reakci pustit se do všeho co jim je momentálně na blízku. Peleta Mini Signál PVA je určena do PVA punčochy a pytlíků, u kaprů vzbuzuje okamžitou reakci pustit se do všeho co jim je momentálně na blízku. S tímto mini peletantem dosáhnete rychlého natažení Vámi lovených ryb k vaší nástraze a to i při krátkodobých vycházkách.

Velmi si tento druh pelet oblíbili rybáři lovící kapry a i ostatní druhy ryb, velice zvyšují atraktivitu krmítkových směsí a to jak ve studené vodě tak v teplé vodě.

U nás máte 100% jistotu, že vždy koupíte čerstvé pelety. Pelety si necháváme vyrábět dle našich receptur. Výrobek byl dlouhodobě testován na tuzemských i zahraničních svazových revírech s našimi testery i řadovými rybáři s velmi dobrými výsledky.

Dle originální receptury.