bereti.cz - rybářský portál

Delphin H-bójka HotPoint

Hodně oblíbený výrobek Delphin H-bójka HotPoint od této skvělé značky Delphin máte možnost nakoupit právě nyní v akci. K sehnání zrovna v akci za 162 Kč.
EAN: 8586018003513
Delphin H-bójka HotPoint

H-bójka je vyrobena z velmi odolného plastu výrazné světle zelené barvy, díky čemuž ji na vodní hladině bez problémů zpozorujete iz větší dálky.

H-bójka je vyrobena z velmi odolného plastu výrazné světle zelené barvy, díky čemuž ji na vodní hladině bez problémů zpozorujete iz větší dálky. Je vybavena extra pevným, černým provazem, který je na konci opatřen obratlíkem s rychlovýměnným klipem na olovo. To umožňuje použití takového tvaru a hmotnosti olova, jaké si daná situace vyžaduje.

H-bójku HotPoint lze využívat k označení lovného místa. Tady však její možnosti rozhodně nekončí. Stejně dobře poslouží při mapování dna „překlepáváním“ olovem, ale také jako dočasné označení nadějného „hotspotu“ při sonarování větších vodních ploch. V případě potřeby ji můžete využít také jako kotvičku k vytahování uvízlých montáží, kdy stačí na klip místo olova připnout například velký trojhák.

Delphin HotPoint je prostě všestranný pomocník, který by neměl chybět ve výbavě žádného správného rybáře.

Technické parametry:

  • Rozměr H-bójky: 12x10x4cm
  • Délka provazu: 20m