bereti.cz - rybářský portál

Delphin Naviják Choco

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Delphin Naviják Choco od značky Delphin je k získání aktuálně za skvělou cenu. Aktuálně výhodně za 747 Kč.
EAN: 8586018451666
Delphin Naviják Choco

Choco je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu.

Choco je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu. Jedná se o plnohodnotný naviják s volnoběžnou brzdou. Cenu se nám podařilo snížit hlavně zvýšením efektivity výroby a zjednodušením celé koncepce navijáku podle teórie- v jednoduchém mechanismu se nemá co pokazit. O svých kvalitách vás přesvědčí již první zatočení klikou. Chod je velmi příjemný a hladký. Vše funguje přesně a spolehlivě. Tmavě hnědé tělo navijáku je vyrobeno z tvrzeného plastu, který se při navíjení nekroutí. Co je na danou cenovou kategorii nadstandardní, je použití komponentů. Delphin CHOCO má totiž kovovou cívku, ale i kliku! V balení také naleznete záložnú- plastovou cívku. To z modelu Choco dělá spolehlivý naviják na každodenní používání.

Technické parametry:

  • Kapacita navijáku: 0.25mm / 410m, 0.30mm / 280m, 0.35mm / 200m 
  • Převodový poměr: 4.7: 1 
  • Počet ložisek: 4 + 1 
  • Hmotnost: 460g