bereti.cz - rybářský portál

Delphin Naviják Hornet 20

Velmi žádaný kus Delphin Naviják Hornet 20 značky Delphin snadno můžete najít momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Ceny již od 572 Kč.
EAN: 8586018462181
Delphin Naviják Hornet

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností a solidním výkonem za výbornou cenu.

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností (kovové převody) a solidním výkonem za výbornou cenu. Široká paleta velikostí ho předurčuje k velmi rozsáhlému využití v různých rybolovných technikách. Grafitové tělo je velmi tuhé a nekroutí se ani pod zátěží. Díky kovové kličce s ergonomickým madlem výborně padne do ruky. Kovová cívka je dostatečně hluboká a v závislosti na velikosti poskytuje dostatek prostoru pro vaše potřeby. Díky dokonale vyváženému rotoru je chod tohoto navijáku velmi hladký a plynulý.

Technické parametry:
  • Model: Delphin HORNET 20
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.14/400, 0.16/310, 0.18/240
  • Převodový poměr: 5.2: 1
  • Počet ložisek: 3 + 1
  • Hmotnost: 240 g