bereti.cz - rybářský portál

Delphin Naviják Hornet 60

Akční kousek Delphin Naviják Hornet 60 od našeho předního výrobce Delphin můžete koupit tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 698 Kč.
EAN: 8586018465038
Delphin Naviják Hornet

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností a solidním výkonem za výbornou cenu.

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností (kovové převody) a solidním výkonem za výbornou cenu. Široká paleta velikostí ho předurčuje k velmi rozsáhlému využití v různých rybolovných technikách. Grafitové tělo je velmi tuhé a nekroutí se ani pod zátěží. Díky kovové kličce s ergonomickým madlem výborně padne do ruky. Kovová cívka je dostatečně hluboká a v závislosti na velikosti poskytuje dostatek prostoru pro vaše potřeby. Díky dokonale vyváženému rotoru je chod tohoto navijáku velmi hladký a plynulý.

Technické parametry:
  • Model: Delphin HORNET 60
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.24/440, 0.26/370, 0.28/320
  • Převodový poměr: 5.2: 1
  • Počet ložisek: 3 + 1
  • Hmotnost: 380 g