bereti.cz - rybářský portál

Free Spirit Prut CTX 12ft 3,25lb

Tento nejprodávanější kus Free Spirit Prut CTX 12ft 3,25lb od top značky Free Spirit snadno můžete najít teď za výprodejovou cenu! Nabídky již od 4 999 Kč.
EAN: 8595602224708
Free Spirit Prut CTX

CTX jsou nádherné pruty s prvotřídní kvalitou Free Spirit za velmi příznivou cenu.

CTX jsou nádherné pruty s prvotřídní kvalitou Free Spirit za velmi příznivou cenu. Není proto velkým překvapením, že obdržely cenu Total Carp Tackle Awards 2015 jako nejlepší pruty v kategorii do 150 GBP. Jejich blank je velmi tenký a lehký, ale zároveň pevný. Díky speciálnímu způsobu splétání vrstev uhlíku se na povrchu vytváří zmijácký vzor Bi-Axis Carbon Tape. Největší výhodou prutů CTX je dokonalá přesnost a dynamika, která vám při nahazování umožňuje dosáhnout mnohem větších vzdáleností. Budete doslova nadšeni, jak to z nich lítá. Pruty vás nadchnou i během zdolávání svojí velmi příjemnou akcí.

Vzhled a zpracování vychází z vyšších řad prutů Free Spirit, takže i na těchto prutech si vychutnáte bezlakovou úpravu blanku Perdurable.

Složitý výrobní proces integruje 40T a 30T uhlíky s obsahem pryskyřice nižší než 25%. Balicí střídavě pod úhlem 90 stupňů a nula stupňů pro zvýšení pevnosti, pak dále balicí 3mm bi-osy uhlíkové pásky pod úhlem 45 stupňů produkuje extrémně silný přesto ultralehký a štíhlý prut.

Parametry:

  • SiC očka S-Lite a sedlo Fuji DPS.
  • Velikost oček – 40mm – 12mm