bereti.cz - rybářský portál

Giants Fishing Bivak Deluxe Plus 2 Man Bivvy

Oblíbený a kvalitní výrobek Giants Fishing Bivak Deluxe Plus 2 Man Bivvy od výrobce se zárukou kvality Giants Fishing získáte zrovna dnes za výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 5 999 Kč.
EAN: 8592673220530
Giants Fishing Bivak Deluxe Plus

Pokud
hledáte
propracovaný
bivak,
který

obří
zadní
a
přední
ventilační
okna,
pevnou
konstrukci,
tak
jste
na
správném
místě.
A
to
není
vše
co
nabízí
náš
inovovaný
přístřešek
Deluxe
Plus
2
Man,
další
vychytávkou
je
pogumovaná
podlážka
s
naším
chytrým
označením
vstupu.

Pokud hledáte propracovaný bivak, který má obří zadní a přední ventilační okna, pevnou konstrukci, tak jste na správném místě. A to není vše co nabízí náš inovovaný přístřešek Deluxe Plus 2 Man, další vychytávkou je pogumovaná podlážka s naším chytrým označením vstupu.

Přístřešek trubkové konstrukce, která se skládá ze tří žeber a o výztuhu se starají rozpěrné teleskopické tyče. Na tento bivak, byl použit vodě odolný materiál 5 000mm HH, té nejvyšší kvality, který je 100% nepromokavý a máme ho prověřený u řady našich úspěšných modelů. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ceně přístřešku. Bivak je vybaven větracím systémem jak v přední části, tak v zadní části najdete dvě obří ventilační okna, které zajistí maximální odvětrání. Velký přední kšilt nad vchodem, je navíc osazen dvěma praktickými úchyty na pruty. Přední vchodová část má tři výměnné panely na suchý zip, celo zakrytá, slída nebo moskytiéra. Další vychytávkou tohoto bivaku je, že v nepřízni počasí můžete ve vchodové části vytvořit okénko, díky použití dvojitých jezdců zipu. Součástí bivaku je přepravní nylonová taška.

Rozměry:

  • Délka: 250cm
  • Šířka: 310cm
  • Výška: 153cm
  • Hmotnost: 11,5kg
  • Transportní rozměr: 110x20x20cm