bereti.cz - rybářský portál

JRC Batoh Rova Camo Backpack

Tento výjimečný kousek JRC Batoh Rova Camo Backpack od značky se skvělou pověstí JRC pohodlně dostanete ještě dnes za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 849 Kč.
EAN: 0043388472236
JRC Batoh Rova Camo
Přejít do obchodu »
Značka: JRC
849

ROVA Camo Backpack je lehký a kompaktní batoh o objemu 20 litrů, ideální pro vyznavače rybářského stylu „šoulačka“ nebo pro krátkodobé výpravy.

ROVA Camo Backpack je lehký a kompaktní batoh o objemu 20 litrů, ideální pro vyznavače rybářského stylu „šoulačka“ nebo pro krátkodobé výpravy. Batoh je vybaven nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a několika kapsami pro univerzální použití.

Značka JRC se snaží nabídnout kaprařům praktické, spolehlivé a inteligentní produkty pro lov kaprů, které jsou navržena a testovány vášnivými kapraři napříč celou Evropou. Důkazem je toho zcela nová řada, první kamuflážová řada za existenci této věhlasné anglické značky s názvem ROVA, jejíž vzor kamufláže je naprosto jedinečný a přináší na kaprařskou scénu nový trend. V řadě ROVA naleznete bivaky, brolly, pruty, pouzdra na pruty, obaly, tašky, křesla, spací pytle a mnoho dalších žádaných produktů. Tyto produkty jsou živým důkazem této fungující a nestárnoucí filozofie.

Technické údaje:

  • pevná a vodě odolná 500D ROVA Camo tkanina
  • kvalitní polstrování pro extra ochranu
  • lehké a kompaktní provedení
  • dvojité zipy
  • polstrované ramenní popruhy
  • více menších kapes

Rozměry: 48 x 37cm (v x š)