bereti.cz - rybářský portál

JRC Taška Rova Camo Carryall Large

Neodolatelný výrobek JRC Taška Rova Camo Carryall Large od známé značky JRC je k dostání na našich stránkách nyní za akční cenu! Akční cena 1 299 Kč.
EAN: P143224
JRC Taška Rova Camo
Přejít do obchodu »
Značka: JRC
1 299

ROVA Camo Large Carryall je kompaktní kaprařská taška s precizním provedením v moderním kamuflážovaném dizajnu. Tři velkokapacitní vnější kapsy navržené tak, aby pojaly taštičky na drobnosti se série ROVA Camo Accessory.

ROVA Camo Large Carryall je kompaktní kaprařská taška s precizním provedením v moderním kamuflážovaném designu. Tři velkokapacitní vnější kapsy navržené tak, aby pojaly taštičky na drobnosti se série ROVA Camo Accessory.

Značka JRC se snaží nabídnout kaprařům praktické, spolehlivé a inteligentní produkty pro lov kaprů, které jsou navržena a testovány vášnivými kapraři napříč celou Evropou. Důkazem je toho zcela nová řada, první kamuflážová řada za existenci této věhlasné anglické značky s názvem ROVA, jejíž vzor kamufláže je naprosto jedinečný a přináší na kaprařskou scénu nový trend. V řadě ROVA naleznete bivaky, brolly, pruty, pouzdra na pruty, obaly, tašky, křesla, spací pytle a mnoho dalších žádaných produktů. Tyto produkty jsou živým důkazem této fungující a nestárnoucí filozofie.

Technické údaje:
– pevná a vodě odolná 500D ROVA Camo tkanina
– vysoce kvalitní polstrování pro extra ochranu
– prostorná hlavní kapsa
– prostorné boční a přední kapsy s dvojitými zipy
– zátěžové zipy
– nastavitelný a polstrovaný ramenní popruh
– popruh pro přenášení
– zesílená voděodolná část

Rozměry: 57 x 32 x 33cm