bereti.cz - rybářský portál

Mivardi Prut G50 Carp MK2 3,6m 3lb

Oblíbený a akční výrobek Mivardi Prut G50 Carp MK2 3,6m 3lb od dodavatele s dobrým jménem Mivardi jednoduše pořídíte zde nyní za skvělou cenu. Za bezkonkureční cenu 5 391 Kč.
EAN: 2000020823045
Mivardi Prut G50 Carp MK2
Přejít do obchodu »
Značka: Mivardi
5 391

Nová verze vlajkové lodi kaprových prutů Mivardi. Po dvou letech náročného vývoje představujeme prut, který boří všechny hranice svojí třídy a svými vlastnostmi se řadí mezi absolutní špičku na trhu.

Nová verze vlajkové lodi kaprových prutů Mivardi. Po dvou letech náročného vývoje představujeme prut, který boří všechny hranice svojí třídy a svými vlastnostmi se řadí mezi absolutní špičku na trhu. Extrémně výkonný blank první generace je nyní lehčí, avšak nabízí ještě větší dynamiku a o 30% vyšší odolnost při šokovém zatížení. Všechny verze prutu prošly pečlivým laděním vlastností blanku, testovací křivky i vyvážení. Důraz je stále kladen na extrémní výkon při nahazování a zároveň příjemný pocit z práce při zdolávání, kdy je prut schopen velmi aktivně pracovat. Prut je osazen kvalitními očky SIC Ultralight Oversized s průměrem 16 mm na špičce a 50 mm u spodního očka. Blank je kompletně zpevněný jemnou punčochou z 1K cross woven carbonu. Laserem broušený povrch garantuje odolnost proti všem povětrnostním vlivům. Samozřejmostí je použití FUJI sedla navijáku a precizní zpracování s detailní výstupní kontrolou každého kusu. V nové sérii G50 MK2 jsou dostupné i verze s celokorkovou rukojetí. Ty jsou rovněž osazeny FUJI sedlem navijáku. Pro jejich výrobu se používá korek nejvyšší kvality (kategorie AAA). Akce je identická jako u modelů s dělenou rukojetí.

Parametry:

  • Délka: 3,6 m
  • Testovací křivka: 3 lb
  • Počet dílů: 2
  • Transportní délka: 188 cm