bereti.cz - rybářský portál

Nash Bushwhacker Pro Baiting Pole System

Tento diskontní kus Nash Bushwhacker Pro Baiting Pole System od oblíbené značky se zárukou kvality Nash jednoduše můžete najít právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. Aktuálně za super cenu 6 699 Kč.
EAN: 5055108920694
Nash Bushwhacker Pro Baiting
Přejít do obchodu »
Značka: Nash
6 699

Nové modely lopatek Bushwhacker® nabídnou ještě větší příležitosti než dříve.

Nové modely lopatek Bushwhacker® nabídnou ještě větší příležitosti než dříve. Inovace spočívá v nové zjednodušené zadní části pro snazší opačnou přepravu, až po lištu, na kterou se připevňuje příslušenství. Je to dosud nejlepší nástroj k přesnému zakrmování a pokládání montáží!

Součastí balení

  • 10 x 1.5 m prodlužovací sekce
  • Bushwhacker spoon
  • Leading Bridge
  • Deeper Mount
  • Přepravní taška

Kapacita lopatky: 0.8 kg boilies.

Moonshine Multi Lite Mount

Při používání Bushwhacker lopatky za tmy Vám pomůže držák Multi Lite Mount, na který z přední strany umístíte svítilnu, která Vám poskytne světlo a díky ní se budete skvěle orientovat.

Klip na Multi Lite je umístěn na lopatce Bushwhacker. T3011 Multi Lite není součástí balení Bushwhacker Pro a Pro XL.

Deeper Mount

  • Skvělý držák Deeper Sonaru k lopatce Bushwhacker udrží Váš Deeper Sonar před lopatkou tak, abyste mohli prozkoumat Vaše lovné místo ještě před položením Vaši montáže.

Leading Bridge

  • Chcete vědět, kam pokládáte Vaši montáž? Jestli na měkké nebo tvrdé dno? Odpověď je Leading Bridge, díky němuž vše zjistíte. Zasuňte jej do předpřipraveného místa na zadní straně u lopatky Bushwhacker PRO, zasuňte do něj uvázané olovo na vlasci, lopatku otočte směrem k lovnému místu. Otočením tyče Bushwhacker lopatky a zvednutím prutu, lze olovo upustit na dno. Už nikdy nepokládejte svou montáž na slepo!