bereti.cz - rybářský portál

Nash Taška Subterfuge Workbox

Tento kvalitní a žádaný produkt Nash Taška Subterfuge Workbox od výrobce Nash dostanete v naší nabídce za výborné peníze. Akční cena již od 1 299 Kč.
EAN: 5055108936176
Nash Taška Subterfuge
Přejít do obchodu »
Značka: Nash
1 299

Jeden z nejoblíbenějších produktů Nash. Nyní je v camo vzoru s vylepšenými prvky a funkcemi. Otevřený design s velkým úložným síťovaným prostorem na zip, centrálním úložným prostorem a prostorem určeným pro uložení Medium tackle boxu.

Jeden z nejoblíbenějších produktů Nash. Nyní je v camo vzoru s vylepšenými prvky a funkcemi. Otevřený design s velkým úložným síťovaným prostorem na zip, centrálním úložným prostorem a prostorem určeným pro uložení Medium tackle boxu. Středová přepážka nabízí 15 síťových kapes pro uspořádání všech Nash háčků a další bižuterie Nash. Dále zde najdete velkou kapsu na zip pro uložení PVA, pomůcek pro navazování návazců, značící fixy a cívky s vlasci. 

Jsou zde i dvě elastické smyčky pro uložení Vašich pomůcek pro broušení háčku Pinpoint Precision Sharpening File. WORK BOX je dokončen s odolným vodotěsným dnem z EVA materiálu spolu s pevným dvojitým zipem a EVA stolečkem, který vám bude nápomocný při navazování Vašich návazců.

  • Rozměry: 17cm (v) x 29cm (š) x 19cm (h)