bereti.cz - rybářský portál

NGT Taška Insulated Carryall Dapple Camo 709

Tento neodolatelný kus NGT Taška Insulated Carryall Dapple Camo 709 od kvalitního výrobce NGT najdete teď levně. Výhodně teď u nás za 899 Kč.
EAN: 5060382745420
NGT Taška Insulated Carryall Dapple
Přejít do obchodu »
Značka: NGT
899

Anglická značka NGT představuje velice povedený model rybářské tašky v novém Dapple camo provedení. Taška je osazena velmi kvalitními a robustními zipy se třemi kapsami. Hlavní kapsa je vypolstrovaná a vybavená částečnou termoizolací. Můžete tak udržet déle v chladu jak potraviny, tak třeba boilie.

Anglická značka NGT představuje velice povedený model rybářské tašky v novém Dapple camo provedení. Taška je osazena velmi kvalitními a robustními zipy se třemi kapsami. Hlavní kapsa je vypolstrovaná a vybavená částečnou termoizolací. Můžete tak udržet déle v chladu jak potraviny, tak třeba boilie. Polstrování je 1,5 cm silné.

Drží naprosto dokonale svůj tvar, ale přitom jde složit téměř na plocho. Samozřejmostí je kvalitní polstrovaný popruh. Do přední kapsy se vejde jídelní set a zbude dostatek místa i na pohárek. Jako materiál byl použit voděodolný polyester 600D s PVC nástřikem. Taška je tak naprosto voděodolná.

ROZMĚRY:
  • 55 x 36 x 31cm