bereti.cz - rybářský portál

R-Spekt Brašna crossbody Mr.Carper

Tento výjimečný kousek R-Spekt Brašna crossbody Mr.Carper od našeho výrobce R-Spekt snadno seženete v naší nabídce skutečně levně. K sehnání zrovna v akci za 679 Kč.
EAN: 8592981003559
R-Spekt Brašna crossbody

Crossbody brašna R-SPEKT Mr.Carper představuje praktický designový doplněk pro všechny rybáře pro každodenní použití v průběhu celého roku.

Crossbody brašna R-SPEKT Mr.Carper představuje praktický designový doplněk pro všechny rybáře pro každodenní použití v průběhu celého roku. Je to ideální sportovní a volnočasová osobní brašna pro umístění drobností denní potřeby  jako jsou např. doklady rybáře, peněženka, mobil, kapesníčky, tužka, klíče apod. Brašnu lze nosit v ruce nebo přes rameno díky dlouhému a stavitelnému popruhu. Tato brašna perfektně drží tvar a poskytuje tak svému uživateli maximální komfort při nošení. Dovnitř se lze dostat díky kvalitním spirálovým zipům hned ze dvou stran, konkrétně zhora a z přední strany. Uvnitř brašny lze využít závěsný prvek v podobě praktické karabiny. Brašna je vyrobena z vodě odolného textilního materiálu a v atraktivní kombinaci černé a camou barvy.

  • Barevné provedení: kombinace černé a maskovacího motivu s logem R-SPEKT limited edition
  • Materiálové složení: 100% vodě odolný polyester / 100% vodě odolná tvrzená LDPE fólie
  • Rozměry brašničky: 21 x 26 x 7cm