bereti.cz - rybářský portál

R-Spekt Peněženka Ladies

Akční a ve slevě výrobek R-Spekt Peněženka Ladies od značky s dobrým jménem R-Spekt máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách se slevou. Pouze nyní za 229 Kč.
EAN: 8592981005355
R-Spekt Peněženka Ladies

Peněženka R-SPEKT Ladies je určena svým jednoduchým provedením a velikostní kapacitou především na kratší výpravy, kde oceníte v terénu hlavně její skladnost a mimo jiné také praktické pevné poutko pro pohodlné nošení v ruce a snadné zavěšení např. v bivaku nebo ke křeslu či lehátku.

Peněženka R-SPEKT Ladies je určena svým jednoduchým provedením a velikostní kapacitou především na kratší výpravy, kde oceníte v terénu hlavně její skladnost a mimo jiné také praktické pevné poutko pro pohodlné nošení v ruce a snadné zavěšení např. v bivaku nebo ke křeslu či lehátku. Ať už budete kdekoliv potřebovat mít stále při sobě nějakou hotovost či kartu, nemusíte díky naší peněžence s sebou tahat kompletní neskladnou dokladovou zásobárnu a riskovat tak ztrátu drahocenných dokladů v terénu.

Peněženka R-SPEKT Ladies je kompletně polstrovaná a tím pádem také pohodlná, její obsah vás tedy nebude tlačit ať už si ji uložíte kamkoliv a nebude vás omezovat v pohybu. Díky uzavírání na zip také nehrozí nechtěné vypadnutí obsahu uvnitř peněženky. Dokonale poslouží také dětem, ať už budou sedět u vody nebo ve škole.

  • Barevné provedení: kombinace růžové a černé barvy s logem R-SPEKT limited edition a motivem kapra
  • Materiálové složení: 100% voděodolný nylon / 3D pěnový polyester
  • Rozměry: 14 x 9 x 1cm