bereti.cz - rybářský portál

R-Spekt Set Cube Big Bag + 4x Cube Bag

Často hledaný výrobek R-Spekt Set Cube Big Bag + 4x Cube Bag s osvědčenou značkou R-Spekt naleznete aktuálně na webu téměř zdarma! Aktuálně za 1 449 Kč.
EAN: 8592981000244
R-Spekt Set Cube Big Bag +
Přejít do obchodu »
Značka: R-Spekt
1 449

Kompletní set brašnářských tašek ve tvaru kostek, jedna velká „Cube Big bag“ a 4 menší „Cube bag“ uvnitř, které do velké přesně zapadají. Kompletní set brašnářských tašek ve tvaru kostek, jedna velká „Cube Big bag“ a 4 menší „Cube bag“ uvnitř, které do velké přesně zapadají. Tyto brašnářské kostky na krmivo & bižuterii slouží nejčastěji jako příruční malé brašničky na návnady a nástrahy. Můžete v nich přenášet větší množství např. sušeného, drceného či krájeného boilies, nebo zde můžete umístit své dózy s nástrahami, hotová balení boilies či drobnou bižuterii.

Menší „Cube bag“ kostky se prodávají také samostatně a lze je kdykoliv dokoupit dle potřeby. Povrch základního textilního materiálu je voděodolný a dostatečně dimenzovaný pro náročné podmínky použití. Horní víko je uzavíratelné spirálovým zipem a je na něm našito pevné a polstrované popruhové ucho pro zajištění potřebného komfortu při běžném nošení v ruce. Dno brašniček je vyrobeno z extrémně odolného a omvyvatelného PVC materiálu.

Barevné provedení: olivová textilie s logem edice R-SPEKT olive / černé dno

Materiálové složení: 100% voděodolný polyester s PVC zátěrem

Rozměry Cube bag: 16 x 16 x 11cm (délka x hloubka x výška)

Rozměry Cube Big bag: 32 x 32 x 12cm (délka x hloubak x výška)