bereti.cz - rybářský portál

Shimano Naviják Baitrunner 6000 D EU Front Drag

Tento žádaný kousek Shimano Naviják Baitrunner 6000 D EU Front Drag od předního výrobce Shimano máte možnost nakoupit u nás teď za výborné peníze. Pouze nyní za 4 829 Kč.
EAN: 0022255132039
Shimano Naviják Baitrunner 6000 D
Přejít do obchodu »
Značka: Shimano
4 829

Shimano Baitrunner D 6000 EU Baitrunner D je naviják pro boj i s tím největším kaprem.

Shimano Baitrunner D 6000 EU Naviják

Baitrunner D je naviják pro boj i s tím největším kaprem – má tělo a rotor z XT-7, jednodílný překlápěč, za studena kovanou hliníkovou AR-C cívku a převodovku, vodotěsnou brzdu, zapouzdřená ložiska S A-RB, servisní otvor a jednoduchou hliníkovou kličku.

AR-C SPOOL

  • Nová konstrukce cívky AR-C s okrajem cívky ve tvaru V umožňuje odmotávání vlasce z navijáku v menších smyčkách, což se projevuje v mnohem delším a přesnějším odhazování. Cívka AR-C minimalizuje nebezpečí zamotání vlasce, dokonce i při použití tenkých vlasců či šňůr.

SA-RB

  • Speciálně navržené kuličkové ložisko S A-RB s vysokou odolností vůči korozi je opatřeno navíc speciálním krytem, který je chrání před pískem, solí nebo prachem.

ONE-PIECE BAIL

  • Jednodílný překlápěč neposkytuje žádnou příležitost k tomu, aby se vlasec při nahazování zachytával. Výrobek z nerezové oceli výrazně redukuje tření a umožňuje tak rychlejší návin vlasce přes rolničku navijáku.