bereti.cz - rybářský portál

Shimano Naviják Baitrunner ST 10000 RB

Oblíbený a kvalitní produkt Shimano Naviják Baitrunner ST 10000 RB od našeho předního výrobce Shimano máte možnost nakoupit zde nyní za nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 1 823 Kč.
EAN: 0222551902828
Shimano Naviják Baitrunner ST
Přejít do obchodu »
Značka: Shimano
1 823

Pro rybáře, kteří potřebují Shimano technologii baitrunnerů za nízkou pořizovací cenu, je nový Baitrunner ST-RB přirozenou volbou.

Pro rybáře, kteří potřebují Shimano technologii baitrunnerů za nízkou pořizovací cenu, je nový Baitrunner ST-RB přirozenou volbou. Nenápadný vzhled přesně v souladu s posledními trendy kaprového rybolovu, tradiční snadno použitelný baitrunner systém se zadní brzdou, vyvážená dvojitá klička, kompozitová cívka AR-C a pokládka vlasce Varispeed – to vše se spojuje do cenově dostupného a velmi spolehlivého navijáku.

Model velikosti 6000 je skvělý specimen naviják, vhodný pro chytání středně velkých kaprů, parem, línů a dravců, jako jsou štika nebo candát, zatímco větší model velikosti 10000 je vhodný pro větší druhy ryb bez ohledu na velikost vodní plochy. Oba navijáky využívají silný převodový poměr 4,6:1, který nabízí dostatečný výkon na zdolávání velkých ryb. Naviják se dodává bez náhradní cívky.

Parametry:
Hmotnost (g) 555
Převodový poměr 4,6:1
Ložiska 1+1
Max. brzdná síla (kg) 6
Kapacita vlasce (mm/m) 0.30-500 / 0.35-350 / 0.40-250
Návin vlasce na otočku (cm) 81

Profesionální rybářské potřeby pro všechny milovníky rybaření, prozkoumejte naši širokou nabídku rybářských potřeb, ve které nechybí pruty, navijáky, čluny, bižuterie a další potřeby pro rybáře, které u vody ocení každý zkušený rybář. Všechny značky rybářského vybavení na jednom místě, slevy a akce, nabídku navíc pravidelně aktualizujeme. Nakupte ty nejlepší rybářské potřeby a připravte se na sezónu jako profíci.

© 2024, Copyright Rybářské potřeby Bereti.cz