bereti.cz - rybářský portál

Shimano Naviják Baitrunner ST 6000 RB

Tento velmi oblíbený produkt Shimano Naviják Baitrunner ST 6000 RB od značky se skvělou pověstí Shimano lze pořídit zde teď právě za rozumné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 1 703 Kč.
EAN: 0222551902750
Shimano Naviják Baitrunner ST
Přejít do obchodu »
Značka: Shimano
1 703

Pro rybáře, kteří potřebují Shimano technologii baitrunnerů za nízkou pořizovací cenu, je nový Baitrunner ST-RB přirozenou volbou. 

Pro rybáře, kteří potřebují Shimano technologii baitrunnerů za nízkou pořizovací cenu, je nový Baitrunner ST-RB přirozenou volbou. Nenápadný vzhled přesně v souladu s posledními trendy kaprového rybolovu, tradiční snadno použitelný baitrunner systém se zadní brzdou, vyvážená dvojitá klička, kompozitová cívka AR-C a pokládka vlasce Varispeed – to vše se spojuje do cenově dostupného a velmi spolehlivého navijáku.

Model velikosti 6000 je skvělý specimen naviják, vhodný pro chytání středně velkých kaprů, parem, línů a dravců, jako jsou štika nebo candát, zatímco větší model velikosti 10000 je vhodný pro větší druhy ryb bez ohledu na velikost vodní plochy. Oba navijáky využívají silný převodový poměr 4,6:1, který nabízí dostatečný výkon na zdolávání velkých ryb. Naviják se dodává bez náhradní cívky.