bereti.cz - rybářský portál

Shimano Naviják Stella 4000 FJ

Zcela unikátní kousek Shimano Naviják Stella 4000 FJ od výrobce se skvělou pověstí Shimano jde sehnat právě teď v nabídce za akční cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 595 Kč.
EAN: P84025
Shimano Naviják Stella 4000
Přejít do obchodu »
Značka: Shimano
16 595

Naviják s přední brzdou je určen pro sladkovodní i mořský rybolov. Tělo z hořčíkových slitin zajišťuje maximální pevnost konstrukce a dlouhodobou životnost při minimální vlastní hmotnosti. Díky nové převodovce Micro Module II a technologii Silent Drive se hladký chod navijáku posouvá do nové, vyšší kategorie.

Naviják s přední brzdou je určen pro sladkovodní i mořský rybolov. Tělo z hořčíkových slitin zajišťuje maximální pevnost konstrukce a dlouhodobou životnost při minimální vlastní hmotnosti. Díky nové převodovce Micro Module II a technologii Silent Drive se hladký chod navijáku posouvá do nové, vyšší kategorie. Malý model 1000 je ideální pro lov pstruhů, candátů a menších ropušnic, střední velikosti 2500 a 3000 se hodí pro univerzální lov dravých ryb a větší velikosti 4000 a 5000 jsou skvělé pro lov největších sladkovodních dravých ryb a pro pobřežní mořský rybolov.

Specifikace
hmotnost navijáku (g) 260
kuličková ložiska – typ S A-RB
kuličková ložiska (ks) 13
jednocestné ložisko (ks) 1
převodový poměr 5,2:1
návin na 1 otočení kličky (cm) 78
materiál těla slitina hořčíku
typ kličky jednoduchá
materiál cívky eloxovaný hliník
kapacita cívky (mm/m) 0,30/180
náhradní cívka ne

Profesionální rybářské potřeby pro všechny milovníky rybaření, prozkoumejte naši širokou nabídku rybářských potřeb, ve které nechybí pruty, navijáky, čluny, bižuterie a další potřeby pro rybáře, které u vody ocení každý zkušený rybář. Všechny značky rybářského vybavení na jednom místě, slevy a akce, nabídku navíc pravidelně aktualizujeme. Nakupte ty nejlepší rybářské potřeby a připravte se na sezónu jako profíci.

© 2024, Copyright Rybářské potřeby Bereti.cz