bereti.cz - rybářský portál

Shimano Naviják Stradic 4000 XGFL

Hodně oblíbený výrobek Shimano Naviják Stradic 4000 XGFL od skvělého a známého výrobce Shimano seženete v naší online nabídce za rozumné peníze. Ve skvělé akci za 5 129 Kč.
EAN: 0022255225892
Shimano Naviják Stradic 4000
Přejít do obchodu »
Značka: Shimano
5 129

Cenově nejdostupnější naviják Shimano s převodovkou Hagane. 3 nerezová kuličková ložiska a 1 ložisko válečkové zajišťují hladký chod. Pokládka vlasce Varispeed II zlepšuje odhazovací vlastnosti.

Nádherný elegantní vzhled přívlačového navijáku Stradic FL v základní cenové kategorii povyšuje také využití nové revoluční převodovky HAGANE. Právě díky této nepřekonatelné převodovce HAGANE si mohou být rybáři jisti, že jim bude naviják sloužit dlouhá léta i v extrémních podmínkách a při náročném použití.

Technologie G Free Body přináší také vysoký uživatelský komfort, protože posun těžiště navijáku blíže k ose prutu snižuje fyzickou náročnost při manipulaci. Ve spojení s převodovkou HAGANE tak ukazuje přesvědčivé výhody, zejména při časově náročném rybolovu. Vynikající technické parametry povýšené ještě o jedinečný vzhled ocení nejen nováčci, ale i zkušení rybáři.

Nová Sedona FI přichází na trh s modely od velikosti 1000 do 5000 a s několika různými převodovými poměry.

Parametry:
Hmotnost (g) 280
Převodový poměr 6,2:1
Ložiska 6+1
Max. brzdná síla (kg) 11
Kapacita vlasce (mm/m) 0.25-260/0.30-180/0.35-130
Návin vlasce na otočku (cm) 101
Náhradní cívka

Profesionální rybářské potřeby pro všechny milovníky rybaření, prozkoumejte naši širokou nabídku rybářských potřeb, ve které nechybí pruty, navijáky, čluny, bižuterie a další potřeby pro rybáře, které u vody ocení každý zkušený rybář. Všechny značky rybářského vybavení na jednom místě, slevy a akce, nabídku navíc pravidelně aktualizujeme. Nakupte ty nejlepší rybářské potřeby a připravte se na sezónu jako profíci.

© 2024, Copyright Rybářské potřeby Bereti.cz