bereti.cz - rybářský portál

Tica Naviják Feeder Mentor 3000

Designový kousek Tica Naviják Feeder Mentor 3000 od našeho výrobce Tica jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci! Teď v akci 1 690 Kč.
EAN: P71921
Tica Naviják Feeder Mentor
Přejít do obchodu »
Značka: Tica
1 690

Tica Feeder Mentor – stylový elegantní design, dokonalé tvary a technické parametry ho předurčují na lov s feederem a lov s kratšími kaprovými pruty, případně na klasický lov na těžko na menší vzdálenosti.

Tica Feeder Mentor – stylový elegantní design, dokonalé tvary a technické parametry ho předurčují na lov s feederem a lov s kratšími kaprovými pruty, případně na klasický lov na těžko na menší vzdálenosti. Velkou předností je jeho ideální velikost a nízká hmotnost. Dodává se s dvěma vysokými kovovými cívkami s rozdílnou kapacitou. Tyto cívky jsou ideální pro daleké hody. Naviják je vybaven 7 RRB nerezavějícími ložisky a ložiskem v Stop Systému. Důležitý je silný šnekový převod s prodlouženou hlavní osou pro dokonalé ukládání vlasce na cívku. Jeho chod je mimořádně hladký a vyvážený.

V balení dostanete s navijákem dvě rozdílné brzdové matice. První je Quick Drag System – brzda s rychlým nastavením volnoběhu, použitelná i jako baitrunner. Tato brzda má vnější matici pro rychlé uvolnění nebo dotažení brzdy a vnitřní matici pro přednastavení brzdné síly. Druhou je klasická, jemně nastavitelná brzdná matice. Obě brzdy jsou osazeny karbonovými třecími podložkami, takže bez problémů a bez přehřátí zvládnou i zátěž při boji s trofejními úlovky

Naviják má i speciální otvor na mazání, díky kterému ho dokážete udržovat spolehlivý a funkční dlouhou dobu. Má mimořádně zdařilý šedo – černý matný design.

Vlastnosti:

  • 7 zapouzdřených nerezových RRB kuličkových ložisek
  • ložisko Stop systému okamžitého zastavení zpětného chodu
  • dvoubarevná kovová cívka s antikorozní povrchovou úpravou
  • brzdový systém s karbonovými třecími podložkami
  • zpevněný oblouk překlapěče
  • speciálně tvarovaná