bereti.cz - rybářský portál

Trakker Bivak Tempest 150 Bivvy Aquatexx EV 1.0

Kvalitní a velmi žádaný produkt Trakker Bivak Tempest 150 Bivvy Aquatexx EV 1.0 od známého výrobce Trakker naleznete zde teď za outletovou cenu! Aktuálně za super cenu 24 439 Kč.
EAN: 5060787380998
Trakker Bivak Tempest 150 Bivvy
Přejít do obchodu »
Značka: Trakker
24 439

Bivak Tempest 150 Aquatexx EVTM je vybaven nejmodernějšími technologiemi použitými při výrobě rybářských přístřešků a je součástí nové řady Tempest Aquatexx EVTM.

Bivak Tempest 150 Aquatexx EVTM je vybaven nejmodernějšími technologiemi použitými při výrobě rybářských přístřešků a je součástí nové řady Tempest Aquatexx EVTM.

Je vybaven celou řadou vychytávek, které byste očekávali u naší vlajkové lodi. Velikost 150 se skvěle hodí pro rybáře, kteří chtějí rychle postavitelný bivak maximální kvality a nechtějí dělat kompromisy na místě uvnitř bivaku. Jeho hlavní výhodou je patentovaný design, díky kterému ho lze rychle a snadno postavit. Tento velice odolný přístřešek je vyroben z našeho nově vylepšeného materiálu Aquatexx EVTM a stejně jako u předchozího modelu je vybaven technologií Adaptive Ventilation, která zvyšuje proudění vzduchu a tím snižuje kondenzaci vodních par. Proudění vzduchu oceníte hlavně v horkých letních měsících.

Toho bylo dosaženo díky čtyřem velkým větracím otvorům, které vytvářejí tzv. 360 ° ventilaci. Tento efekt můžete ještě zvýšit při použití předního moskytiérového panelu Insect Panel, který vás navíc skvěle ochrání před otravným hmyzem, aniž by zabraňoval proudění vzduchu. V jeho konstrukci byl použit kompozitový, středový blok, který mu dodává maximální pevnost a je zároveň velice lehký. Další výhodou je, že bivak po složení pevně stojí i bez použití kolíků. Modelová řada přístřešků Tempest Aquatexx EVTM pro rok 2021 je vybavena novým materiálem, který je nejvíce prodyšným materiálem na trhu. V kombinaci s vodním sloupcem 25000 mm nemá na trhu konkurenci!

Vlastnosti produktu

  • revoluční patentovaný design
  • extrémně rychlé a jednoduché sestavení
  • velikost 150 – navrženo pro jednoho rybáře s lehátkem a zvětšeným místem pro vybavení
  • technologie Adaptive Ventilation – napomáhá cirkulaci vzduchu a tím snižuje kondenzaci
  • materiál Aquatexx EVTM – maximálně voděodolný a prodyšný
  • Advanced GRP Composite středový blok – lehký, velmi silný a odolný proti opotřebení materiálu
  • konstrukce z nepřetáčivých (