bereti.cz - rybářský portál

Trakker Termotaška NXG Chilla Bag

Výjimečný produkt Trakker Termotaška NXG Chilla Bag od známé značky Trakker jednoduše najdete ještě dnes trvale výhodně. Právě teď za cenu 1 559 Kč.
EAN: 5060461940524
Trakker Termotaška NXG Chilla
Přejít do obchodu »
Značka: Trakker
1 559

NXG Large Chilla Bag NXG Large Chilla bag je speiálně designovaná taška pro udržení všech potravin, nebo návnad v chládku.

NXG Large Chilla Bag NXG Large Chilla bag je speiálně designovaná taška pro udržení všech potravin, nebo návnad v chládku. Má izolační stěny s vysokou hustotou potažené fólií. Díky tomu má super-termální vlastnosti a vysoký výkon chlazení. Ať už to bude pro ranní snídani, nebo pro uchování mraženého boilies, NXG Chilla Bag je perfektní pro tuto příležitost. Ke kapacitě tašky- lze do ní snadno nandat asi 15kg. boilies, ale pro ty, kteří jezdí na kratší výpravy a berou si s sebou menší množství krmení, nebo jídla, je zde také menší NXG Chilla Bag, do které se vejde asi 8kg boilies. Užitečná rada: Taška byla vyrobena pro uchovávání věcí při plném nákladu, takže když ji nenaložíte úplně, do zbylého prostoru vložte bublinkovou fólii, která pomůže uchovávat věci déle.

Vlastnosti produktu: Stěny s vysokou hustotou pro jedinečnou izolaci. Vnitřní prostor potažený fólií Dvoucestný odolný zip Přední kapsa na zip Odnímatelný popruh na záda EVA držáky Technické specifikace:

Materiál: 600D Polyester

  • L35cm X W30cm x H23cm