bereti.cz - rybářský portál

Zfish Pouzdro na Pruty Hard Case 2 Rods 165cm

Tento oblíbený výrobek Zfish Pouzdro na Pruty Hard Case 2 Rods 165cm originál od značky Zfish jednoduše získáte zde za super cenu. Momentálně v akci za 1 049 Kč.
EAN: 8505402731528
Zfish Pouzdro na Pruty Hard Case
Přejít do obchodu »
Značka: Zfish
1 049

Česká značka Zfish přichází s pevným a důmyslně zpracovaným pouzdrem pro dokonalou ochranu vašich prutů a navijáků při přepravě. 

Česká značka Zfish přichází s pevným a důmyslně zpracovaným pouzdrem pro dokonalou ochranu vašich prutů a navijáků při přepravě. Vyniká především svou lehkostí, praktičností a pevností. Tyto charakteristické body ve spojení s ekonomickou cenou řadí toto pouzdro mezi jedničku na trhu. Vysoká kvalita použitých materiálů a perfektní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Pouzdro má celkem dvě komory na pruty s navijáky a jednu vetší boční kapsu. Pouzdro je možné nosit v ruce s klasickým pogumovaných úchopem a nebo nosit na zádech s nastavitelným ramenním popruhem. V místě pro uložení navijáku je pouzdro široké 20cm. Je taktéž opatřeno velmi kvalitními, oboustrannými zipy. Spodní část je vyztužena tvrzeným plastem.

Specifikace:
  • délka 165 cm
  • velikost boční kapsy 46x17cm