bereti.cz - rybářský portál

Delphin Prut Partisan Carp 360cm 3,5lb 3díl

Designový kousek Delphin Prut Partisan Carp 360cm 3,5lb 3díl od oblíbené značky se zárukou kvality Delphin lze sehnat tady se slevou! Právě lze objednat jen za 1 247 Kč.
EAN: 8586018490535
Delphin Prut Partisan Carp 360cm
Přejít do obchodu »
Značka: Delphin
1 247

PARTISAN představuje vstupní bránu do kategorie dělených kaprařských prutů, který je na první pohled nezaměnitelný díky svému specifickému provedení.

 

PARTISAN představuje vstupní bránu do kategorie dělených kaprařských prutů, který je na první pohled nezaměnitelný díky svému specifickému provedení.

Blank je navržen v matné vojenské zelené a černé barvě, doplněný o jemné červené prvky. Získává tak velmi decentní ale zato výjimečný vizuál, který si určitě oblíbíte, i když nepatříte mezi partyzány. Tento prut je důkazem, že při efektivní výrobě a nekonvenčním myšlení je možné vyrobit spolehlivý prut za velmi příznivou cenu, který vám dopřeje kvalitní zážitek z rybolovu!

Blank je vyroben z ideálního poměru kompozitních materiálů, díky čemuž se nám podařilo postavit na danou třídu proporčně vyvážený prut, který si oblíbíte. V žádném případě se nezalekne ani náročnějších výzev v podobě zdolávání velkých kaprů či nahazování na větší vzdálenosti. Díky parabolické akci si navíc každou jednu rybu na prutu dokonale vychutnáte. PARTISAN disponuje pevnými očky se SIC výplní, které výborně vedou vlasec. Mile překvapí naváděcím očkem s průměrem 50 mm, která v této cenové kategorii vůbec nejsou samozřejmostí.

Rukojeť je kompletně potažena shrink materiálem se strukturou, která efektně doplňuje vizuál prutu. Za účelem pohodlnějšího uchopení prutu během nahazování je na konci rukojeti kónicky rozšířená část v zelené barvě.

Pokud hledáte kvalitní prut za rozumnou cenu, a navíc v jedinečném designu, tak na PARTISAN se můžete jednoznačně spolehnout.

Technické parametry:
  • Počet dílů: 3
  • Průměr blanku nad rukojetí: 14mm
  • Počet oček: 6
  • Transportní délka: 126cm
  • Hmotnost: 360g
  • Rukojeť: pogumovaná s EVA koncovkou
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 65cm
  • Velikost naváděcího očka: # 50