bereti.cz - rybářský portál

Delphin Skládací stolek Campsta

Zcela unikátní výrobek Delphin Skládací stolek Campsta od výrobce se skvělou pověstí Delphin naleznete ještě dnes trvale výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 121 Kč.
EAN: 8586018486422
Delphin Skládací stolek
Přejít do obchodu »
Značka: Delphin
1 121

Vysoce praktický kempingový stolek, který ocení nejen rybáři, ale také všichni příznivci pobytu v přírodě. Delphin CAMPSTA je důmyslně navržen tak, aby nabízel dostatečný funkční prostor a zároveň, aby byly minimalizovány transportní rozměry.

Vysoce praktický kempingový stolek, který ocení nejen rybáři, ale také všichni příznivci pobytu v přírodě. Delphin CAMPSTA je důmyslně navržen tak, aby nabízel dostatečný funkční prostor a zároveň, aby byly minimalizovány transportní rozměry. Kombinace takových vlastností byla dosažena díky skládací konstrukci, ať už se jedná o nohy nebo samotný vrch stolu. Delphin CAMPSTA se skládá ze tří samostatných částí, které podle návodu do sebe dokonale zapadnou, čímž vytvoří excelentně funkční celek. Naopak, po používání ho lze snadno rozebrat a složit. Při transportu tak bude kompaktně složen, čímž zabere minimum místa ve vaší výbavě. Navíc je dodáván v přenosném pouzdru s našitou rukojetí, která ještě vyzdvihuje jeho praktickou stránku.

Technické parametry:
  • Rozměry: 60x60x60 cm