bereti.cz - rybářský portál

Delphin Prut Armada NX BlackWay Cork 300cm 2,5lb

Kvalitní produkt Delphin Prut Armada NX BlackWay Cork 300cm 2,5lb s osvědčenou značkou Delphin k dostání na našich stránkách teď za výborné peníze! Zrovna nyní za cenu 1 571 Kč.
EAN: 8586018008945
Delphin Prut Armada NX BlackWay
Přejít do obchodu »
Značka: Delphin
1 571

ARMADA NX BlackWay je druhá generace jednoho z nejpopulárnějších kaprařských prutů od značky Delphin.

ARMADA NX BlackWay je druhá generace jednoho z nejpopulárnějších kaprařských prutů od značky Delphin. Elegantní design, kvalitní blank či korková rukojeť. To jsou základní pilíře prutů Armada, které jsme zachovali i u řady NX. Kromě toho jsme však zapracovali několik důmyslných prvků a posunuli tak novou generaci ještě o level výše.

 

Jedním z nich, kterého si všimnete již při prvním kontaktu, jsou přetvarovaná očka se SIC výplní, která svým tvarem minimalizují možnost zamotání vlasce během nahazování. Proměnou prošla i rukojeť, která je v novém provedení tenčí a vizuálně působivější. Kromě toho je osazena ověřeným DPS sedlem černé barvy, které vždy udrží naviják spolehlivě na svém místě. Velmi působivými designovými detaily jsou laserem vypálený název ve spodní části korkové rukojeti či grafika doplněná zlatým vinutím.

 

Pro ARMADU typická parabolická akce vám umožní si dokonale vychutnat i zdolávání menších ryb, ale bez problémů si poradí i s kapitálními úlovky. 

 

Univerzální kaprařský prut, vhodný na menší jezera, řeky, ale i velké vodní nádrže. Prut, který si poradí s každou výzvou a nezalekne se ani těch největších úlovků. A to vše za bezkonkurenční cenu!

 

Technické parametry:

Počet dílů: 2

Průměr blanku nad rukojetí: 12mm

Počet oček: 6

Velikost naváděcího očka: 40

Transportní délka: 154,5cm

Hmotnost: 255g

Rukojeť: korek

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 59cm